Komanda

 • Linas Kontrimas

  AGENTŪROS STEIGĖJAS IR ILGAMETIS VADOVAS

  Viešųjų ryšių ir politinės komunikacijos ekspertas, lektorius, dėstantis ryšių su visuomene disciplinas Lietuvos universitetuose.
  Turi bemaž 20 metų patirties komunikacijos srityje, įgyvendino verslo ir politinės komunikacijos projektus. 10 metų dirbo žurnalistu nacionalinėje žiniasklaidoje, rašė politinėmis, verslo, kultūros temomis.
  Linas  yra vienas iš iniciatorių steigiant Ryšių su visuomene agentūrų asociaciją ir  Lietuvos atsakingo verslo asociaciją. Dalyvauja kelių visuomeninių organizacijų valdybų darbe.

 • Romualda Stonkutė

  DIREKTORĖ

  Išsilavinimas – tekstų ir prasmių kūrimo teorijos (semiotika, hermeneutika), žurnalistika, psichologija.
  Darbo patirtis komunikacijos srityje – daugiau nei 18 metų. 3 metų žurnalistinio darbo patirtis (žurnalai „Veidas“ ir „Moters savaitgalis“ (redaktorė)). Viešųjų ryšių ekspertė, vadovaujanti stambiems projektams.

  2017 m. išrinkta Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) pirmininke.

 • Aurelija Šumskutė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika ir ryšiai su visuomene.
  Darbo patirtis komunikacijos srityje – daugiau nei 15 metų. 3 metų žurnalistinio darbo patirtis Lietuvos dienraščiuose.
  Agentūroje dirba nuo 2005 metų, vadovauja stambiems Lietuvos verslo įmonių ir tarptautiniams komunikacijos projektams, konsultuoja didžiausias šalies įmones ir tarptautines korporacijas. Yra įgijusi ilgametės patirties finansų, teisės, farmacijos ir prekybos sektoriaus komunikacijoje.

 • Ieva Girčytė – Ručinskienė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika ir komunikacija.
  Nuo 2005 m. dirba komunikacijos srityje. Turi žurnalistinio, pedagoginio darbo patirties. Dirbo švietimo, kultūros, nekilnojamojo turto srityse, Lietuvos dienraščiuose ir specializuotuose žurnaluose.  Agentūroje plėtoja socialinius, švietimo, informacinių technologijų komunikacijos projektus.

 • Evelina Daciūtė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika, ryšiai su visuomene.
  Darbo patirtis komunikacijos srityje – 17 metų. Dirbo žiniasklaidoje, telekomunikacijų įmonėse („TEO“, „Bitė Lietuva“), nevyriausybinėse organizacijose („Gelbėkit vaikus / Save the Children Lithuania“). Patyrusi projektų vadovė ir renginių organizatorė, suplanavusi ir įgyvendinusi ne vieną ryšių su visuomene kampaniją ir renginį Lietuvoje bei užsienyje. Keturių knygų vaikams autorė.

 • Monika Salygė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika, energetikos politika ir vadyba.
  Turi žurnalistinio darbo patirties ekonomikos ir finansų srityse. Specializavosi video naujienų kūrime, išmano scenarijaus rašymo, reportažo dramaturgijos sritis. Turi ilgametės patirties dirbant su energetikos sektoriaus klientais.

 • Kristina Jugulytė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – viešasis administravimas, komunikacija.
  Viešųjų ryšių konsultantė, koordinuojanti viešojo bei privataus sektoriaus klientų komunikacijos ir žiniasklaidos projektus. Komunikacijos srityje dirba nuo 2010 metų.
  Agentūroje vadovauja Lietuvos verslo įmonių ir valstybės institucijų komunikacijos projektams. Dirba su medicinos ir farmacijos srities klientais, turi patirties renginių organizavimo srityje.

 • Rasa Čergelienė

  KŪRYBINIŲ PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika.
  16 metų patirtis, dirbant korespondente nacionalinėje žiniasklaidoje („Lietuvos rytas“, www.delfi.lt). Rašė  apie naftos perdirbimo verslą, prekybą degalais, Europos Sąjungos politiką energetikos ir kitose srityse. Daugiau kaip 5 metų patirtis naftos perdirbimo versle (naftos perdirbimo bendrovės „ORLEN Lietuva“ komunikacijos skyrius). Daugiau kaip 6 metų patirtis ryšių su visuomene srityje. Lietuvos rašytojų sąjungos narė, 8 knygų autorė.

 • Jurgita Laurinaitytė – Stadalienė

  KŪRYBINIŲ PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – lietuvių filologija ir reklama.
  Kūrybininkė, sukaupusi įvairiapusės patirties dirbdama su verslo, medicinos, kultūros, švietimo, nekilnojamojo turto,  informacinių technologijų, Europos Sąjungos ir kitais projektais. Šiuo metu agentūroje atsakinga už skaitmeninę komunikaciją (Facebook, Youtube, Instagram, LinkedIn ir kt.).

 • Jurga Januškevičiūtė – Tėvelienė

  KŪRYBINIŲ PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – grafikos dizainas.
  Profesionali dizainerė, turinti didelę vizualinio dizaino darbų verslo segmentui kūrimo patirtį.

 • Gytautė Stanynaitė

  JAUNESNIOJI PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – vadyba, rinkodara ir globalus verslas.
  Turi patirties tarptautinio marketingo srityje, kurią sukaupė kompanijoje „L’Oreal Baltic“.