Komanda

 • Linas Kontrimas

  AGENTŪROS STEIGĖJAS IR ILGAMETIS VADOVAS

  Viešųjų ryšių ir politinės komunikacijos ekspertas, lektorius, dėstantis ryšių su visuomene disciplinas Lietuvos universitetuose.
  Turi bemaž 20 metų patirties komunikacijos srityje, įgyvendino verslo ir politinės komunikacijos projektus. 10 metų dirbo žurnalistu nacionalinėje žiniasklaidoje, rašė politinėmis, verslo, kultūros temomis.
  Linas  yra vienas iš iniciatorių steigiant Ryšių su visuomene agentūrų asociaciją ir  Lietuvos atsakingo verslo asociaciją. Dalyvauja kelių visuomeninių organizacijų valdybų darbe.

 • Romualda Stonkutė

  DIREKTORĖ

  Išsilavinimas – tekstų ir prasmių kūrimo teorijos (semiotika, hermeneutika), žurnalistika, psichologija.
  Darbo patirtis komunikacijos srityje – daugiau nei 18 metų. 3 metų žurnalistinio darbo patirtis (žurnalai „Veidas“ ir „Moters savaitgalis“ (redaktorė)). Viešųjų ryšių ekspertė, vadovaujanti stambiems projektams.

  2017 m. išrinkta Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) pirmininke.

 • Aurelija Šumskutė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika ir ryšiai su visuomene.
  Darbo patirtis komunikacijos srityje – daugiau nei 15 metų. 3 metų žurnalistinio darbo patirtis Lietuvos dienraščiuose.
  Agentūroje dirba nuo 2005 metų, vadovauja stambiems Lietuvos verslo įmonių ir tarptautiniams komunikacijos projektams, konsultuoja didžiausias šalies įmones ir tarptautines korporacijas. Yra įgijusi ilgametės patirties finansų, teisės, farmacijos ir prekybos sektoriaus komunikacijoje.

 • Ieva Girčytė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – žurnalistika ir komunikacija.
  Nuo 2005 m. dirba komunikacijos srityje. Turi žurnalistinio, pedagoginio darbo patirties. Dirbo švietimo, kultūros, nekilnojamojo turto srityse, Lietuvos dienraščiuose ir specializuotuose žurnaluose.  Agentūroje plėtoja socialinius, švietimo, informacinių technologijų komunikacijos projektus.

 • Gerda Varnelytė

  JAUNESNIOJI PROJEKTŲ VADOVĖ

  Gerda šiuo metu studijuoja VGTU Kūrybinių industrijų specialybę.
  Domisi video kūrimu, fotografija ir grafiniu dizainu. Agentūroje dirba su projektais socialinėje medijoje.

 • Kristina Jugulytė

  PROJEKTŲ VADOVĖ

  Išsilavinimas – viešasis administravimas, komunikacija.
  Viešųjų ryšių konsultantė, koordinuojanti viešojo bei privataus sektoriaus klientų komunikacijos ir žiniasklaidos projektus. Komunikacijos srityje dirba nuo 2010 metų.
  Agentūroje vadovauja Lietuvos verslo įmonių ir valstybės institucijų komunikacijos projektams. Dirba su medicinos ir farmacijos srities klientais, turi patirties renginių organizavimo srityje.